UMBRO NORGE

KLUBBAVTALE

 

Erik Løyning - Salgsjef Klubb/Region Sør-Vestlandet
419 17 547

erik.loyning@scantrade.no

 

Region Nord-Vestlandet og Finnmark

Pål Stadsnes - Selger
458 31 511
pal.stadsnes@scantrade.no

 

Region Østlandet - Vestfold, Viken-Sør og Telemark

Sindre Bogar - Selger
454 23 395
sindre.bogar@scantrade.no

 

Region Østlandet - Oslo, Viken-Nord og Innlandet

William Aligo - Selger
970 37 548

william.aligo@scantrade.no

 

Region Midt-Norge og Nordland

Torbjørn Balstad - Selger 
918 30 002
torbjorn.balstad@scantrade.no

 

Region Vestlandet og Troms

Harald Lundekvam - Selger
419 17 543
harald.lundekvam@scantrade.no

 

 

KLUBBSERVICE

 

Mardon Finnestad
419 17 509
mardon.finnestad@scantrade.no

 

Vidar Gran
986 61 174
vidar.gran@scantrade.no

 

Kenneth Bronebakk
458 31 505
kenneth.bronebakk@scantrade.no

 

Kirsten Tønnessen
952 18 341
kirsten.tonnessen@scantrade.no

 

 

 

Les mer om Umbro Klubb - og ta kontakt om klubben din ønsker et uforpliktende tilbud!

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.