KONTAKT OSS

KUNDESERVICE

Telefon: 381 52 500
kundeservice@scantrade.no

www.scantrade.no

 

Åpningstider
Mandag - Fredag 08.00-16.00

      
Besøksadresse      
Scantrade

Vigeland Brugs Veg 6 

4708  VENNESLA

     
Organisasjonsnummer     
NO 983 891 632 

KLUBBAVTALE

 

Kjetil Dale - Salgsjef Klubb
415 49 787
kjetil.dale@scantrade.no

 

Region Sør-Vestlandet

Erik Løyning - Selger
419 17 547
erik.loyning@scantrade.no

 

Region Nord-Vestlandet og Finnmark

Pål Stadsnes - Selger
458 31 511
pal.stadsnes@scantrade.no

 

Region Østlandet

Christopher Fevang - Selger
458 31 512
christopher.fevang@scantrade.no

 

Region Midt-Norge og Nordland

Torbjørn Balstad - Selger 
918 30 002
torbjorn.balstad@scantrade.no

 

Region Vestlandet og Troms

Harald Lundekvam - Selger
419 17 543
harald.lundekvam@scantrade.no

 

Region Oslo

William Aligo - Selger
970 37 548

william.aligo@scantrade.no

 

 

 

BEDRIFT OG PROFIL

Karl Petter Songe - Salgssjef
458 31 232
karl.petter.songe@scantrade.no

 

Jens Harald Hallandvik - Selger
458 31 231

jens.harald.hallandvik@scantrade.no

 

Arne Erik Gundersen - Selger

458 31 230

arne.erik.gundersen@scantrade.no

SNAPCHAT

umbronorge

 

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.